حركة جعفر الخابوري الا سلا ميه


  Bwazrap داخلی صبح روز شنبه ، ماه هشتم جولای 1995 آماده برای شنیدن خبر شهادت پسرش ، به خصوص از مسئولان که صحبت با او و خواست او را به آمدن به بیمارستان او را به اعدام بگو نه ، اما گفت که پسرش بیمار است. وقتی او مرد آنچه رخ داده به پسر خود ، کشف تقریبا در ن

  جعفر الخابوري
  جعفر الخابوري
  مراقب عام
  مراقب عام

  عدد المساهمات : 475
  تاريخ التسجيل : 11/10/2009
  العمر : 50

  Bwazrap داخلی صبح روز شنبه ، ماه هشتم جولای 1995 آماده برای شنیدن خبر شهادت پسرش ، به خصوص از مسئولان که صحبت با او و خواست او را به آمدن به بیمارستان او را به اعدام بگو نه ، اما گفت که پسرش بیمار است. وقتی او مرد آنچه رخ داده به پسر خود ، کشف تقریبا در ن Empty Bwazrap داخلی صبح روز شنبه ، ماه هشتم جولای 1995 آماده برای شنیدن خبر شهادت پسرش ، به خصوص از مسئولان که صحبت با او و خواست او را به آمدن به بیمارستان او را به اعدام بگو نه ، اما گفت که پسرش بیمار است. وقتی او مرد آنچه رخ داده به پسر خود ، کشف تقریبا در ن

  مُساهمة  جعفر الخابوري في الثلاثاء نوفمبر 30, 2010 11:05 am

  Bwazrap داخلی صبح روز شنبه ، ماه هشتم جولای 1995 آماده برای شنیدن خبر شهادت پسرش ، به خصوص از مسئولان که صحبت با او و خواست او را به آمدن به بیمارستان او را به اعدام بگو نه ، اما گفت که پسرش بیمار است. وقتی او مرد آنچه رخ داده به پسر خود ، کشف تقریبا در نقطه ای در غم و اندوه و غم و اندوه درگذشت ، و در واقع پس از بازگشت از بیمارستان با او و بدن پسرش را بخواند ، چک کند.

  سعید گیوه ، 1978/07/03 که به دنیا آمد و یکی از جوانان این کشور شکنجه ، که شرکت در این شورش توسط بحرین در طول دهه نود از قرن بیستم شاهد. او یک دانش آموز در کلاس اول عمومی دوره متوسطه متوسطه صنعتی بود. بیرون آمد در برخی از تظاهرات می خواهم جوانان مشتاق برای آینده ای بهتر در سرزمین بحرین. زنده ام از عشق مادر محروم و او را دامان گرم پس از مادرش فوت کرد و او را با پنج خواهر و شش برادر چند سال پیش باقی مانده است. علاوه بر این ، سه خواهر و یک برادر از پدر خود ، که ازدواج پس از مرگ مادرش. این مرد جوان را برای درمان بسیار شدید در طول مدت حبس حداکثر شش روز بود ، درمان شرح داده شده توسط پزشکان که تصاویری از شکنجه بر روی بدن خود را پس از مرگ او را دیدم به عنوان یک جرم است مرتکب جنایت یا جنحه به نظر می رسد قبل از دیوان بینالمللی دادگستری به اتهام جنگ علیه بشریت ، از آنجا که او در تاریخ 29 ژوئن و تا زمان مرگ خود را در دستگیر شد چهارشنبه ، ژوئیه 6 به رفتار خشونت آمیز قرار داشته اند و در معرض رنگ های مختلف روحی و جسمی شکنجه می شود. اثرات شکنجه و روشن در سراسر بدن است ، در حالی که پزشکان تأیید قرار گرفتن در معرض بسیاری از انواع شکنجه برای شکستن روحیه خود و برای به دست آوردن "اعترافات".

  در تاریخ 29 ژوئن عناصر از دستگاه اومد در خونه شما از شهید برای دستگیری او ، اما او وجود ندارد. آنچه در آن بود پس از او به خانه برگشت اما تصمیم گرفت برای رفتن به ایستگاه پلیس خود را ، و اعتقاد داشتند که آن را فراهم خواهد کرد خانواده مقدار زیادی از درد و رنج ؛ او می داند که آن را نمی آن را باز درب گسترده مشکلات باز در مقابل خانواده اش. او رفت و روز بعد ، اما دیگر تنها جسد! و هنگامی که او Amotzl Igslonh بود که کشف او را به انواع جسمی و روانی پیش از مرگ شکنجه شده بود. این جمع آوری کرده است از احساسات شهروندانی که با حضور در مراسم تشییع جنازه در تعداد زیادی بیش از حد. در روز سوم از مرگ او نقل مکان کرد جمعیت رو به گور خود را به خواندن Fatiha بر روح خود را (به اصطلاح محلی : Cassar نور) ، اما آنها پس از سر دادن شعار از شعارهای خصمانه نسبت به دولت توسط نیروهای امنیتی حمله آغاز شد شلیک گاز اشک آور و لاستیک و گلوله ها ، و محله. تعدادی از افراد که به دلیل مجروح شدند و برخی از قطعات در چشمان خود ، از دست داده و از دید هر چشم یکی.

  او نوشته است و پدر نامه ای به وزارت کشور آنها را متهم به قتل پسرش و خواستار رسیدگی به آن ، و گفت که پسرش شهید بدترین نوع آزار جسمی و روحی پیش از مرگ خود در زندان و اثرات شکنجه شده بود قابل مشاهده هستند در سراسر بدن او ، و به خصوص در دست او ، که Tegrahta. او ، ظاهرا در چهارشنبه 1995/06/07 ، که در آن گروهی از امنیت در آن روز که این خبر خوشحال آزاد خواهد شد ، اما خانواده اش در شنبه کشف او کشته شد درگذشت.

  و از گسترش تظاهرات خبر عصبانی محل در مناطق مختلف بحرین در زمان ، اول مارس مراسم تشییع جنازه در منطقه سعادت بود ، زادگاه او ، که گذشت در به در کوچه انتقاد از دولت است. Sanabis نیز شاهد پدر و مادر و Jidhafs مسکن و نسبت به نماز و تظاهرات اعتراض نیز هست. پس از تظاهرات در شب کت و صومعه و Samaheej و Karzakan.

  شهید سعید بود Crispin ، با وجود سن و سال ، که خواسته به عنوان گواهی استراحت از پیشینیان خود را در این مسیر. و هنگامی که او به پلیسی رفت تا خود را در نوبت توصیه می شود 1995/06/29 همسرش را مرغ مراقبت ، قناری ها ، که متعلق به او و آکواریوم ، که در آن علاقه مند بود ، که تایید Daath و بی گناهی. است در خود از دوران کودکی با تکیه به کسب زندگی برای اطمینان از نیاز به پول برای ادامه تحصیلات خود را ، و در جشن شرکت کنند و با دیگران است. این بود از بسیاری از خانه نه به عنوان نشانی از آن آمده است نه تنها به تمرین فوتبال و یا به مطالعه که شب هنگام در مراسم تشییع جنازه.

  من در قلب مردم باقی ماند عمیقا تاسف از مرگ جوان ، به ویژه اطمینان حاصل کنید که پس از عمل شنیع ترین روش های شکنجه و Oqdhirha در برابر مرد جوان بیش از هفده سال سن ندارد. این از این غم و اندوه در روح باقی می ماند به طوری که عدالت انجام شده است و در حال قاتلان آنچه سزاوار آنها است.

  ادای احترام و ادای احترام شهید که برای انجام وظیفه خود را از سطوح اسلامی و ملی شکست خورده بود ، با وجود سال های اخیر.. آن بزرگ را در خود دارد ، بزرگ در قفسه بود ، غول در او خواهد شد ، استقامت ، Toda به جلادان ، اهداف قوی ، شهادت ابدی.  رایگان که تو جعفر Alhabouri فرهنگی است ، ولی سل - Mer

   الوقت/التاريخ الآن هو الجمعة يناير 24, 2020 9:24 pm